سفارش تبلیغ
تبلیغات در پارسی بلاگ
صفحه اصلی پیام‌رسان پارسی بلاگ پست الکترونیک درباره اوقات شرعی

91/2/15
12:3 ع

بسم الله الرحمن الرحیم

 

و ما النصر الا من عند الله العزیز الحکیم

 

حضور پر شور مرم غیور ایران اسلامی در 15 اردیهبشت نود و یک ان شالله حماسه ای دیگر از جنس نهم دی هشتاد و هشت و دوازدهم اسفند نود را رقم خواهد زد. ما به ایمان مردم و انتخاب آنها باور داریم و هر چه بپسندند را مجرای هدایت الهی میدانیم . امتی که در گلوگاههای تاریخی با پایمردی مدافع حقانیت اسلام عزیز وارزش ها و آرمانها بوده و همواره بر سر استکبار و نفاق فریاد توفنده داشته و وجدان امت ها در این عصر بوده اند بی شک محل نزول رحمت الهی هم خواهند بود و با بهترین انتخاب ، منبعث از هدایت الهی سرنوشت خود را بهتر از دیروز رقم خواهند زد. حضور در پای صندوق های رای شکر نعمت استقلال و آزادی و جمهوری اسلامی است و این امت شکور با حضور خود در پای صندوق های رای ان شالله خود را برای نزول برکات الهی به شکرانه حضور سرنوشت ساز خود آماده تر خواهد ساخت.

 

این ساعات باقی مانده فرصتی است تا با بازنگری برآنچه که گذشت خود را برا ی انتخابی برتر و با نیاتی الهی و به دور از تعصبات آماده کنیم. 

 

متاسفانه مثل همیشه جریاناتی با پوشش های ظاهرالصلاح تنها به غبار افزایی پرداخته و تلاش می کنند اذهان را از اصول به فروع و از ارزش ها به روزمرگی ها مشغول کنند. فهرستهای دقیقه آخری که بخشی از این و بخشی از آن را برگرفته اند بیشتر در پی ناکارآمدی مجلس هستند تا مجلسی همدل و کار آمد که بتواند فراتر از تنازعات سیاسی پاسخگوی نیازهای انقلاب اسلامی در کار آمدی و حل کننده مشکلات کشور به نفع محرومین و مستضعفین باشد . مجلس آتی نباید خطی بلکه باید خط شکن باشد. 

 

چنین مجلسی با نمایندگانی تشکیل خواهد شد که برای ورود به مجلس هر اقدامی را ولو استفاده از اموال عمومی توجیهات غیر قابل قبول مجاز نشمرده باشند و در هر دسته بندی خود را محصور نکرده باشند. مجلس مومنانه با رفتار مومنانه شکل خواهد گرفت نه با تشبث به کانون های قدرت و ثروت .

 

مجلس ولایت مدار با نمایندگانی تشکیل میشود که خود را خرج رهبری کنند نه کسانی که نظام و رهبری را خرج خود می کنند، که نمونه ای از آن ادعای دروغین حمایت فرزندان مقام معظم رهبری (مدظله العالی)از لیست یا نامزد خاصی می باشد که خوشبختانه توسط دفتررهبر معظم انقلاب تکذیب شد،بدیهی است که مجلس حامی محرومان با انتشار اخبار جعلی و اسراف در تبلیغات و تخلف از قانون میانه ای ندارد. 

 

این انتخابات بی شک نقطه عطفی در آینده انقلاب اسلامی رقم خواهد زد. در آستانه این واقعه مبارک باید همه فعالان سیاسی هم خود و هم طرفداران را به جدیت در رعایت قانون سفارش کنند . مبادا اگر نتایج انتخابات بر خلاف تحلیلهای غلط برخی از گروه های قبیله گرا بود در بازی شایعات و رفتارهای غیر قانونی فروافتاد. مبادا به مردم و انتخاب آنها بی احترامی کرد. مبادا خود را محور دید و همه چیز را قربانی تصرف کرسی سبز کرد.

 

آنچه که در این روزها گذشت امتحان الهی بود که متاسفانه برخی از آن سربلند بیرون نیامدند بکوشیم در مابقی این امتحان همراه با مردم مومن و ولایت مدار ، وفادارانه برای نظام مقدسی که میراث شهیدان و امام مجاهدان (رحمه الله علیه) و میثاق ما با رهبر فرزانه و دلسوخته انقلاب اسلامی (مدظله العالی) است از جان و دل بکوشیم و این دلبستگی انقلابی را با هیچ چیز حتی کرسی های سبز معاوضه نکنیم.

 

ما از همه دسته ها ، احزاب و گروه ها و جبهه های سیاسی دعوت میکنیم تا حرمت انتخابات را با همدلی پاس داریم و ان شالله کاری کنیم که مجلس نهم بتواند فرصت های از دست رفته در گذشته را جبران کند و فضای انتخاباتی را با دوستی و محبت و با تمحض بر میثاقی که با ولایت و رهبری داریم معطر و نورانی کنیم. 

 

ما از همه طرفداران جبهه پایداری می خواهیم به هیچ وجه مراسمی را پس از اعلام نتایج به عنوان جشن وسرور برپا ننمایند. جشن و سرور ما در خدمت بیشتر به محرومین و تلاشی مضاعف در همه عرصه ها و ترویج گفتمان انقلاب اسلامی و تاکید بر ارزش های الهی و وفادرای به مردم خواهد بود .

 

جبهه پایداری انقلاب اسلامی

 


  

91/2/11
4:15 ع

بسم الله الرحمن الرحیم


إِنَّ الَّذِینَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا تَتَنَزَّلُ عَلَیْهِمُ الْمَلَائِکَةُ أَلَّا تَخَافُوا وَ لَا تَحْزَنُوا و َأَبْشِرُوا بِالْجَنَّةِ الَّتِی کُنتُمْ تُوعَدُونَ


دانشمند فرزانه؛ حضرت آیت الله مصباح یزدی

سلام علیکم؛

این روزها که "وصول به قدرت به هر قیمت" مانیفست عملکرد بسیاری از مدعیان شده و متاسفانه در این میان اخلاق و تقوای الهی بیش از هر زمان دیگر ذبح شده است، بر آن شدیم تا با انتشار نامه سرگشاده دوم خود به حضرت عالی، حداقل وظیفه مان را انجام داده و بیش از پیش از حضور فعال و سازنده ی شما در پایداری بر اصول انقلاب، تقدیر به عمل آوریم.

حضرت علامه مصباح!

حقیقت آن است گفتمان جبهه پایداری انقلاب اسلامی که بیشترین قرابت را با گفتمان ناب انقلاب اسلامی دارد، مورد استقبال کم سابقه ملت در انتخابات گذشته قرار گرفت. این اتفاق به قدری پر رنگ بود که جدای از بسیاری از استانها، نتیجه شگفت آور انتخابات پایتخت به خوبی نشان داد که توده های مردم انقلابی و متدین، جز به حفظ اصول و حرکت خالص به سوی آرمانهای انقلاب نمی اندیشند و از این رو در میان تبلیغات هنگفت و رنگارنگ، رای خود را به افرادی دادند که با تبلیغات کم، حرفی جز ادامه مسیر انقلاب اسلامی نداشتند؛ همانهایی عملکرد گذشته شان در مجلس و ... نیز نشان می داد در بزنگاه های حساس، همواره صف اول مبارزه و پایداری بر آرمانها بوده اند..

حضرت آیت الله!

دور نخست انتخابات مجلس نهم اگر هیچ برکتی نداشت، به همگان ثابت کرد:

می توان در برابر بداخلاقی ها، دروغ ها و اهانت ها سکوت کرد اما پیروز میدان شد.

می توان با کمترین امکانات و حجم تبلیغات به میدان آمد و حرف از اصیل ترین آرمانهای انقلاب زد و پیروز میدان شد.

می توان با پایداری بر معیارها و اصول، نام آورانی را که در فتنه ها سکوت می کنند و همواره فقط به سابقه سیاسی خود می بالند را ناکام گذاشت و پیروز میدان شد.

مطهری زمان!

بی اغراق وصف مجاهدت های حضرت عالی در این عرصه حساس در این جریده کوتاه، امکان پذیر نیست و ماچه بگوییم جز تقدیر و تشکر از بصیرت و زمان شناسی حضرت عالی؟

شجاعت، صراحت و بصیرت شما همان است که همواره باعث شده در حساس ترین برهه های تاریخ انقلاب، در نقش عمار رهبری به بهترین نحو ممکن عمل کنید و این نه محدود به انتخابات اخیر که سابقه ای بس طولانی دارد.

از همان روزهایی که با سران چپ و تفکرات التقاطی مناظره می کردید و بیشترین روشنگری ها را در راستای افشای ماهیت خائنین به انقلاب برای ملت داشتید، تا روشن‌گری های ماندگارتان پیرامون التقاط فکری تجدید نظرطلبان در دوره دوم خرداد و به جان خریدن هزاران توهین و بدگویی برای دفاع از کیان انقلاب.

و ادامه این روند را در مقطع حساس و تاریخی انتخابات نهم ریاست جمهوری به بهترین نحو ممکن انجام دادید تا پس از سالها، گفتمان ناب انقلاب اسلامی در قالب ایجاد حرکت عظیم سوم تیر احیا شد و بعد از آن نیز اگرچه عده ای رای به گفتمان انقلاب را رای به خودشان تفسیر کردند اما مجاهدت های کم نظیر شما در برملا ساختن تفکر خطرناک جریان نفوذی در دولت و همزمان مقابله با فتنه گران، موجب شد تا بیش از پیش باور کنیم شما با هیچ کس جز خدا و مسیر حق عهد اخوت نبسته اید و در برابر تحریف گفتمان انقلاب همچون گذشته استوار ایستاده اید.

حضرت علامه مصباح!

این روزها که در آستانه دور دوم انتخابات مجلس نهم، شب نامه نویسان و باندهای متصل به زر، زور و تزویر بار دیگر شما را کانون اصلی حملات خود قرار داده اند، بنا بر قاعده "تعرف الاشیا باضدادها" بیش از همیشه اطمینان یافتیم که در مسیر آرمانهای ناب انقلاب اسلامی پایدار مانده اید و اگر جز این اتفاق می افتاد در حیرت به سر می بردیم و تردید نداریم که سنت های الهی هیچ گاه قلب نخواهد شد و همانگونه که شهید مظلوم آیت الله بهشتی در برابر موج اهانت ها و دروغ ها اعلام داشته بود: "ان الله یدافع عن الذین آمنوا" این قاعده الهی بازهم تکرار خواهد شد و در این میان آنانی که بیش از همیشه داعیه دار تبعیت از ولایت هستند و در عمل بیشترین فاصله با آن را دارند، رسوا خواهند شد. لذا این تخریب ها تنها یادآور هجمه های ناجوانمردانه دشمنان قسم خورده انقلاب طی سالهای گذشته علیه شماست.

حضرت آیت الله!

کوتاه سخن آنکه همواره بر اصول ناب و گفتمان اصلح انقلاب مان که این روزها بیشترین تبلور را در جبهه پایداری انقلاب اسلامی دارد پایداریم و سخنی جز عرض ارادت و تشکر از مجاهدت های حضرت عالی نداریم.

همچنین در این مقام جا دارد از بزرگواری آیت الله مهدوی کنی نیز که در مقابل هتک حرمت های اخیر به حضرت عالی موضعی کاملا اخلاقی داشتند، تشکر لازم را به عمل آوریم و اعلام نماییم که قطعا در مباحثات و اختلاف سلائق سیاسی در چارچوب نظام، همواره یکی از خطوط قرمز ما دانشجویان، حفظ احترام بزرگان، به ویژه علمای عزیز است و به آینده ی روشن و زیبای انقلابمان امید داریم که پیش از همه حق تعالی آن را وعده داده است: "فان حزب الله هم الغالبون"

و السلام علیکم و علی عبادلله الصالحین

11 اردیبهشت ماه 1391

/////////////////////////////

برخلاف فحش نامه ای که خبرگزاری سازمان تبلیغات اسلامی و از حامیان جبهه متحد و مدعیان اصولگرایی منتشر کرد که به صورت کلی و تحت عنوان دانشجویان دانشگاه امام صادق (ع) و بدون امضاء و نام شخص خاصی بود،

این نامه دانشجویان دانشگاه تهران است که 508 نفر پای آن را امضاء کرده اند و اسامی این افراد را می توانید در اینجا ببینید


  

91/2/10
10:42 ع

بیانات امام خامنه ای در اجتماع کارگران کارخانجات تولیدى داروپخش‌

پس از بازدید از کارخانجات تولیدى داروپخش‌؛ در آستانه‌ى روز جهانى کارگر

بسم‌اللّه‌الرّحمن‌الرّحیم‌

الحمد للّه ربّ العالمین و الصّلاة و السّلام على سیّدنا و نبیّنا ابى‌القاسم المصطفى محمّد و على ءاله الأطیبین الأطهرین المنتجبین سیّما بقیّةاللّه فى الأرضین .

هفته‌ى کارگر را نه فقط به قشر عزیز کارگر، بلکه به ملت ایران تبریک عرض میکنم. اگر دستهاى کارگر، مغزهاى کارگر، انسانهاى کارآفرین، نیروى انسانىِ ماهر در یک جامعه‌اى گرامى داشته شود، آن جامعه پیشرفت خواهد کرد . اینکه نبى مکرم اسلام دست کارگر را بالا مى‌آورد و میبوسد، این فقط تقدیر از یک شخص نیست؛ این ارزشگذارى است، این درس است؛ به ما میگوید که دست کارگر، تولیدگر و نیروى انسانى آنقدر ارزش دارد که کسى مثل وجود مقدس پیامبر - که همه‌ى آفرینش طفیل وجود اوست - خم میشود و دست او را میبوسد؛ این درس به ماست.

کار به معناى وسیع کلمه، شامل کار یدى، کار جسمى، کار فکرى، کار علمى، کار مدیریتى، در واقع محور پیشرفت و حرکت و حیات مستمر جامعه است؛ این را باید همه‌مان بدانیم. اگر کار نباشد، سرمایه، مواد، انرژى، اطلاعات، هیچکدام براى انسان مفید نخواهد بود. کار است که مثل روحى میدمد در سرمایه، در انرژى، در مواد اولیه، و آن را تبدیل میکند به یک موجود قابل مصرف، تا انسانها بتوانند از آن استفاده کنند. ارزش کار، اینهاست.

مسئله این است که در جمهورى اسلامى با کارگر تعارف وجود ندارد. یک عده‌اى در یک برهه‌اى حکومتِ به اصطلاح کارگرى تشکیل دادند و چند ده سال دنیا را مشغول کردند؛ خیرى از آنها به کارگر نرسید. مدیران کشورهاى سوسیالیستى و کمونیستى، بهره‌هاى کلان را از جوامعشان بردند؛ فرمانروائى کردند، قدرت‌نمائى کردند، در زندگى مثل بقیه‌ى طواغیت عالم کامرانى کردند؛ به اسم کارگر. این دروغ است، این تعارف است.

در دنیاى غرب هم بیمه‌هاى کارگرى، حمایت از کارگر، و چه و چه، عمدتاً براى این است که کارگر کار کند تا آن - به قول معروفِ امروز - «یک درصد» لذت ببرد و کامرانى کند. با کارگر، صادق و روراست نیستند. اسلام با کارگر صادق است، روراست است، منطق دارد. کار، ارزش‌آفرین است؛ ارزش است. در یک روایتى هست که: «العلم یهتف بالعمل فان اجاب و الّا ارتحل»؛(1) یعنى حتّى دانش، مرهون کار است. در این روایت - که یک بیان نمادین و سمبلیک است - میفرماید: دانش، کار را صدا میزند؛ اگر کار پاسخ داد، دانش میماند و توسعه پیدا میکند؛ اگر کار پاسخ نداد، دانش هم میرود. ببینید چه بیان زیبائى است. یعنى پیدایش دانش، پایدارى دانش، پیشرفت دانش، وابسته‌ى به کار است. اینها منطق است، اینها مبناى فکرى است؛ اسلام اینجورى است. اسلام با قشر کارگر، صادقانه برخورد میکند.

البته اینها باید ترجمه‌ى عملیاتى بشود؛ این مبانى باید در اجرا، در برنامه‌ریزى، خودش را نشان بدهد؛ که خب، تلاشهاى زیادى شده، کارهاى زیادى شده، بیشتر از آن هم باید بشود. لذا امسال ما گفتیم: «حمایت از کار و سرمایه‌ى ایرانى»؛ کار ایرانى، سرمایه‌ى ایرانى. سرمایه هم عِدل کار است. اگر سرمایه نباشد، کار تحقق پیدا نمیکند؛ اینها دوتا بالند، که تولید ملى با این دو بال حرکت میکند. سرمایه‌ى ایرانى هم احترام دارد، کار ایرانى هم احترام دارد. نتیجه‌ى سرمایه و کار عبارت است از تولید ملى. این باید تحقق پیدا کند.

هر سال به مناسبت هفته‌ى کارگر، کارگران عزیز در حسینیه پیش ما مى‌آمدند؛ آنجا یک دیدارى داشتیم، دو کلمه حرف میزدیم؛ امسال من آمدم خدمت کارگرها؛ این کارخانه را - شرکت داروپخش را - به عنوان یک مرکز نمادین انتخاب کردیم. شما کارگران این کارخانه و کارگرانى که از کارخانه‌هاى دیگر تشریف آوردید، توجه بکنید که من براى اداى احترام، براى اداى تشکر از کار و کارگر ایرانى، امسال این برنامه را به این شکل درآوردم.

ما تا به کار ایرانى و سرمایه‌ى ایرانى احترام نگذاریم، تولید ملى شکل نمیگیرد؛ و اگر تولید ملى شکل نگرفت، استقلال اقتصادى این کشور تحقق پیدا نمیکند؛ و اگر استقلال اقتصادى یک جامعه‌اى تحقق پیدا نکرد - یعنى در مسئله‌ى اقتصاد نتوانست خودش تصمیم بگیرد و روى پاى خود بایستد - استقلال سیاسى این کشور تحقق پیدا نمیکند؛ و اگر استقلال سیاسى یک جامعه‌اى تحقق پیدا نکرد، بقیه‌ى حرفها، جز حرف، چیز دیگرى نیست. تا یک کشور اقتصاد خود را قوى نکند، پایدار نکند، متکى به خود نکند، مستقل نکند، نمیتواند از لحاظ سیاسى و فرهنگى و غیره تأثیرگذار باشد.

کشور ما به اقتصاد قوى و پایدار احتیاج دارد. من از سه سال یا چهار سال قبل، در سخنرانى‌هاى عمومى و بزرگ، به ملتمان، به عزیزانمان، به جوانانمان، به مسئولانمان تذکر دادم و گفتم بدانید توطئه‌ى دشمن، امروز متوجه به اقتصاد ماست. حالا ملاحظه میکنید؟ مى‌بینید که نشانه‌هاى این توطئه‌ى بزرگى که برایش برنامه‌ریزى کردند، یکى پس از دیگرى دارد ظاهر میشود.

البته شما ملت ایران، با همان عزم راسخى که مانعهاى دیگر را از سر راه برداشتید، ان‌شاءاللّه این مانع را هم از سر راه برمیدارید. این همت را کارگر بکند، سرمایه‌گذار بکند، مدیران دولتى بکنند، مدیران بخش خصوصى بکنند؛ آحاد مردم هم در مصرف تولید داخلى و تولید ملى، عزم راسخ خودشان را نشان بدهند.

کارهاى اساسى باید بشود. خوشبختانه مشغول شده‌اند. همین طور که دوستان مسئول در دولت محترم اطلاع دادند، از اول سال، نشستهاشان، برنامه‌ریزى‌هاشان، تبادل‌نظرهاشان متوجه این مسئله شده است؛ من هم تأکید میکنم. موانع را باید بردارند. براى اینکه تولید ملى شکل بگیرد و اقتصاد داخلى استحکام و پایدارى خودش را پیدا کند، همه باید تلاش کنند؛ مسئولین هم در درجه‌ى اول باید تلاش کنند؛ چه در قوه‌ى مجریه، چه در قوه‌ى مقننه و چه در قوه‌ى قضائیه. گاهى کار ممکن است به قوه‌ى قضائیه منتهى شود. جریان سالم و مورد توجه و دقت در اقتصاد کشور و در کار و تولید و سرمایه‌گذارى کشور، احتیاج دارد به مراقبت همه‌ى قوا با یکدیگر.

از ابعاد مختلف، کارهاى گوناگونى باید انجام بگیرد: مسئله‌ى تقویت مهارتها در محیط کار، مسئله‌ى نگرشهاى درست مدیریتى، مسئله‌ى توانمندسازى نیروى کار، مسئله‌ى ایجاد احساس امنیت؛ هم براى کارگر، هم براى سرمایه‌گذار - یعنى برنامه‌ها، قوانین و مقررات باید جورى باشد که هم کارگر احساس امنیت کند و خاطرجمع باشد، هم سرمایه‌گذار احساس امنیت کند - مسئله‌ى مواجهه‌ى درست با اخلال اقتصادى. یکى از اخلالهاى اقتصادى، مسئله‌ى قاچاق است. یکى از اخلالهاى اقتصادى، سوءاستفاده‌هاى گوناگون از سرمایه‌هاى ملى است؛ از ذخائر متعلق به مردم در بانکهاى کشور است. کسانى با یک نامى از تسهیلات استفاده میکنند، اما در جاى دیگرى مصرف میکنند؛ این خیانت است، این دزدى است. گاهى دزدى از کیسه‌ى یک نفر است، گاهى دزدى از کیسه‌ى یک ملت است؛ این سنگین‌تر است. با این اخلالها باید مواجهه بشود.

چند سال قبل از این، که من راجع به فساد اقتصادى به سران سه قوه نامه نوشتم و تأکید کردم، بعضى‌ها ترسیدند، گفتند ممکن است سرمایه‌گذار از این هشدارها پا عقب بکشد. من گفتم قضیه بعکس است؛ سرمایه‌گذار - آن کسى که میخواهد از طریق سالمى در کشور فعالیت اقتصادى کند - از اینکه ببیند ما با فساد اقتصادى و با مفسد اقتصادى مبارزه میکنیم، خوشحال میشود. ما باید بتوانیم این مبارزه‌ى درست را در سطح قانونى انجام بدهیم.

ما باید به ایجاد مزیتهاى رقابتى توجه کنیم. ما میگوئیم تولید داخلى. البته امروز خوشبختانه در زمینه‌ى تولید داخلى پیشرفتهاى زیادى به وجود آمده. مطمئناً آن مقدارى که در ذاکره‌ى عمومى مردم هست، کمتر است از آن مقدارى که کار انجام گرفته. این کار نو و برجسته‌اى که خوشبختانه در این شرکت انجام گرفته و ما امروز دیدیم، خیلى باارزش است؛ تأسیس، ایجاد و راه‌اندازى‌اش، به وسیله‌ى نیروى داخلى و در مدت کوتاهى؛ طراحى‌اش داخلى، ساختش داخلى، وسائلش داخلى. لیکن در خصوص برجسته کردن تولید ملى، مسئله‌ى کیفیت خیلى مهم است؛ که مدیریتهاى تولیدى و کارگرهاى عزیز باید به این مسئله توجه کنند. مسئله‌ى قابل رقابت بودن قیمت تمام‌شده مهم است و باید به آن توجه کنند؛ که این البته کمک دولت را میخواهد. اینها کارهاى فراوانى است که باید انجام بگیرد. این کارها فقط بر عهده‌ى دولت هم نیست؛ دولت، مجلس شوراى اسلامى، دستگاه‌هاى گوناگون مدیریتى، بخش خصوصى، آحاد مردم، فرهنگ‌سازان جامعه - آن کسانى که با بیاناتِ خودشان براى مردم فرهنگ میسازند - تبلیغات صدا و سیما، همه‌ى اینها باید در خدمت تولید ملى قرار بگیرد. اگر ما موفق شدیم این کار را انجام بدهیم، بدانید ضربه‌ى سختى بر دشمنان خونخوارمان وارد خواهد آمد.

سیاستگذارى تولیدمحور، فرهنگ‌سازى براى مصرف تولید داخلى، ارتقاء کیفیت تولیدات داخلى، نوسازى و ابتکار در ماشینها، در محصولات، در مدیریت، در ساخت؛ اینها کارهائى است که باید انجام بگیرد و امیدواریم ان‌شاءاللّه انجام بگیرد.

من از دوستان، برادران و خواهران که در این هواى گرم، زیر آفتاب نشستند - که خوشبختانه آفتاب اردیبهشت ما از آفتاب اردیبهشتى گرمتر است - خیلى معذرت میخواهم. امیدواریم ان‌شاءاللّه زندگى شما، زندگى شیرین و گرم و بانشاطى باشد.

والسّلام علیکم و رحمةاللّه و برکاته‌

1) نهج‌البلاغه، حکمت 366


  

91/2/6
12:9 ع

گر روزی گیرند نوار قلب مـرا ، ضربان قلب من گوید یــا زهــــرا

اَللّهُمَّ خُصَ اَنْتَ اَوَّلَ ظالِمٍ بِاللَّعْنِ مِنّى‏، وَابْدَأْ بِهِ اَوَّلاً، ثُمَّ الثَّانِىَ وَالثَّالِثَ وَالرَّابِعَ، اَللَّهُمَّ الْعَنْ یَزیدَ خامِساً..........

 

اللهم عجل لولیک الفرج و النصر

لینک های زیر مربوط می شود به جلسات درس اخلاق علامه محمد تقی مصباح یزدی پیرامون "خطبه فدکیه" توصیه می کنم حتماً این سخنرانی ها را دانلود کنید و گوش بدهید......

« شرح خطبه فدکیه»

جلسه تاریخ صدا چکیده
جلسه اول: وحدت و اختلاف 22/05/1389 1
2
جلسه دوم: وحدت و اختلاف 23/05/1389 1
2
جلسه سوم: وحدت بر مدار حق 24/05/1389 1
2
جلسه چهارم: فدک بهانه بیان حقایق 25/05/1389 1
2
جلسه پنجم: تفاوت های حمد، شکر و ثنا 26/05/1389 1
2
جلسه ششم: بانوی محدثه 27/05/1389 1
2
جلسه هفتم: دریای نعم الهی 28/05/1389 1
2
جلسه هشتم: شکر نعم الهی 29/05/1389 1
2
جلسه نهم: حقیقت توحید 30/05/1389 1
2
جلسه دهم: انواع خداشناسی 31/05/1389 1

 

بقیه اش را در آدرس زیر دنبال کنید

پایگاه اطلاع رسانی آثار حضرت آیت الله مصباح یزدی


  

91/2/3
10:38 ع

ارسال نامه گلایه ‌آمیز حمید رسایی به دفتر آیت‌الله مهدوی کنی

جناب آقای انصاریان، ریاست محترم دفتر حضرت آیت الله مهدوی کنی (دامت برکاته (

سلام علیکم

سایت جبهه متحد که گردانندگان آن خود را ملزم و متعهد به پذیرفتن نصایح حضرت آیت الله مهدوی کنی (دامت برکاته)‌ می دانند در روز شنبه 2 اردیبهشت 91 با درج خبری با عنوان «وحدت با ساکتین فتنه خوب است، اگر احمدی نژاد میزبان باشد!» به تخریب جبهه پایداری و مشخصا با ذکر نام به تخریب اینجانب پرداخته است .

در دیداری که قبل از دور اول انتخابات نهم مجلس شورای اسلامی در خدمت حضرت آیت الله مهدوی کنی داشتم، به ایشان عرض کردم که رسانه های وابسته و همسو با جبهه متحد و از جمله رسانه رسمی جبهه متحد اصولگرایان مشی غیرقابل بخششی در تخریب اعضای جبهه پایداری دارند و نمونه هایی را که همراه داشتم ارائه کردم. ایشان در پاسخ با اشاره به شما فرمودند: آقای انصاریان! مگر بارها نگفته ام کسی نباید دیگران را تخریب کند. در همان جلسه با پیشنهاد اینجانب قرار شد که موارد تخریبی از طریق حضرتعالی به اطلاع آیت الله مهدوی کنی (دامت برکاته) برسد تا تذکر دهند .

بعد از دیدار مذکور و در دور اول انتخابات موارد مختلفی را تلفنی به اطلاع حضرتعالی رساندم و شخصا علاقه ای به رسانه ای کردن آن نداشتم ولی اکنون و در آستانه دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی چنانچه جلوی این روند تخریبی گرفته نشود و رسانه های مختلف در این مسیر حرکت کنند بویژه که ببینند سایت رسمی جبهه متحد در تخریب رقیب پیش قدم است، قطعا شاهد ایام تبلیغاتی خواهیم بود که نه تنها علمایی مانند آیت الله مهدوی کنی آزرده خاطر خواهند شد بلکه رهبر معظم انقلاب نیز از آن راضی نخواهند بود .

سایت جبهه متحد که تا کنون چندبار در قالب ارائه تحلیل یا پاسخ به سئوالات، جبهه پایداری را تخریب کرده است، در آخرین نمونه آن با یادآوری جلسه 30 نفره ای متشکل از نمایندگان جریانات مختلف در تاریخ 6 آبان 89 که در حضور رییس جمهور برگزار شد و اساسا از همان جلسه آقایان حداد عادل، ولایتی و عسگراولادی مسئول تعیین ضوابط و راه کارهای وحدت میان اصولگرایان شدند، آورده: " حال این سوال بی پاسخ مانده است که اگر مدل 5+6 انتخابات مجلس هشتم ناکارآمد بوده است، چرا وقتی احمدی نژاد میزبان احیای مجدد جبهه متحد می شود، هم مدل خوب است و دیگر ناکارآمد نیست و هم نشستن کنار ساکتین بی اشکال است؟ ولی بعدها که احمدی نژاد به دلیل 11 روز خانه نشینی کنار گذاشته شد، آنها هم یکباره یادشان افتاد که نه باید کنار ساکتین بنشینند و نه باید از سوراخ قبلی گزیده شوند؟ "

این ادعای سایت جبهه متحد در حالی است که اولا افرادی که برای آن جلسه دعوت شده بودند از موضوع و دیگر افراد دعوت شده بی اطلاع بودند و چنانچه نوار جلسه مذکور منتشر شود، مشخص می شود که اینجانب و جناب آقای زارعی که در جلسه مذکور در خصوص وحدت اصولگرایان سخن گفتیم با صراحت تاکید کردیم کسانی که در فتنه 88 عملکرد قابل دفاعی نداشته اند و از جمله ساکتین و مردودین فتنه شمرده می شوند، چنانچه مواضع خود را تغییر دهند قطعا اصولگرا شمرده می شوند اما نباید در راس تشکیلاتی قرار گیرند که قرار است برای بدنه اصولگرایان وحدت ایجاد کند و این در حالی است که برخی از اعضای حاضر در جلسه آبان 89 که امروز در جبهه متحد حضور دارند، مواضعی اتخاذ کردند که شنیدن آن برای عموم مردم و بویژه بدنه جریان اصولگرایی مفید خواهد بود. به جاست که سایت جبهه متحد به جای این شایعه سازی های تخریبی، متن مذاکرات جلسه سی نفره را منتشر کند تا امت حزب الله از ثبات مواضع جبهه پایداری و تغییر مواضع برخی از دوستان مطلع شوند و اساسا همین اختلافات سبب شد تا آقای احمدی نژاد در آن جلسه، سه نفر را مامور تعیین ساز و کاری برای وحدت اصولگرایان کند .

سایت جبهه متحد در آخرین پاراگراف خبر تنظیمی خود آورده است: " آیا بررسی این احتمال دور از ذهن است که آنها (جبهه پایداری) همچنان حلقه وصلی به احمدی نژاد دارند و اگرچه بسیاری از اعضایشان و اکثر هوادارانشان بی خبر باشند، مسیر مورد نظر او را پی می گیرند؟ "

همانطور که ملاحظه می کنید در تنظیم این بخش از خبر تلاش شده تا القا شود که پایداری ها حلقه وصلی به احمدی نژاد – و بالطبع حلقه اتصالی به مشایی - دارند! این در حالی است که اعضای شاخص جبهه پایداری تاکنون بارها به صراحت اعلام کرده اند از مواضع و رفتارهای مبتنی بر اصول رییس جمهور حمایت می کنند و در برابر هرگونه موضعگیری غیر اصولی و مغایر سیاست های رهبری انقلاب خواهند ایستاد و بویژه از موضوع خانه نشینی رییس جمهور نخواهند گذشت. حال سئوال این است که آیا چنین ادبیاتی شایسته سایت منتسب به جبهه متحد اصولگرایان است؟ سایتی که مطالب بازتاب یافته در آن رسما متوجه علمای ارزشمندی مانند آیت الله مهدوی کنی و آیت الله یزدی خواهد شد در حالی که همه می دانند قطعا این بزرگواران از این نوع ادبیات رضایت ندارند.

اگر این ادعای جبهه متحد درست باشد و بنا باشد که دنبال حلقه وصل با احمدی نژاد باشیم آیا حضور قائم مقام جمعیت ایثارگران (آقای فروزنده) در هیات دولت و جلسات متعدد ایشان با احمدی نژاد و مشایی - حتی بعد از خانه نشینی رییس جمهور - دلیل محکمی برای اتصال جبهه متحد – که رییس جمعیت ایثارگران (آقای فدایی)‌ یکی از عناصر اصلی و تاثیرگذار آن جبهه است – به احمدی نژاد و بالطبع جریان انحرافی نیست؟ با منطق جبهه متحد اصولگرایان این بدیهی ترین نتیجه ای است که به دست می آید! آیا دوستان ما این را می پذیرند؟! صد البته ما چنین اعتقادی نداریم بلکه معتقدیم تا زمانی که دولت در مسیر سیاست های رهبری انقلاب حرکت می کند و رویکردی استکبارستیزانه دارد و به دنبال احقاق حقوق مردم است، همه باید به او کمک کنند و البته نسبت به انحرافات و اشتباهات رییس جمهور یا هر منصب و جایگاه دیگر هم در جای خود باید مواضع قاطعانه ای داشته باشند.

امید است با اطلاع رسانی به موقع حضرتعالی و تذکر به سایت و ورزنامه های رسمی و غیررسمی وابسته به جبهه متحد، جلوی این ادبیات تخریبی گرفته شود بویژه که این تخریب ها نتیجه عکس دارد.

حمید رسایی

دوم اردیبهشت 91


  

پیام رسان

+ لینک دانلود جزوه استقامت در منطقه ممنوعه

+ ویل راجر فرمانده ناو ونیسنس هواپیمای مسافربری ما رو ساقط کرد و از شیاطین متحده مدال گرفت، اصغرآقا شما کدوم ایرباس رو زدی که لیاقت جایزه گرفتن از دست شیطان را پیدا کردی؟!

+ ویل راجر فرمانده ناو ونیسنس هواپیمای مسافربری ما رو ساقط کرد و از شیاطین متحده مدال گرفت، اصغرآقا شما کدوم ایرباس رو زدی که لیاقت جایزه گرفتن از دست شیطان را پیدا کردی؟!

+ تبلیغ بورس بعد از اشغال وال استریت!

+ فدایی سید علی با نمایش چند فیلم و عکس از یوم الله 9 دی 1388 به روز شد..... منت می گذارید تشریف بیاورید به سنگر ما......

+ 30 فروردین سالروز ولادت امام خامنه ای روحی فداه بر عاشقان ولایت مبارک باد

مشخصات مدیر وبلاگ
 
مهدی[113]
 

سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ خامنه ای حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُــمْ خامنه ای


لوگوی وبلاگ
 

عناوین یادداشتهای وبلاگ
خبر مایه
بایگانی
 
لینک‌های روزانه
 
صفحه‌های دیگر
دسته بندی موضوعی
 

javahermarket

لوگوی دوستان
 
دوستان
 
بازتاب بُرنا دنیای جوانی یا اباصالح المهدی (عج) ارزش خبر ... حبل المتین ... نمازخانه بوستان بهاره سجاده ای پر از یاس وبلاگ گروهی فصل انتظار PARANDEYE 3 PA عروج شهرستان بجنورد عشق الهی حمایت مردمی دکتر احمدی نژاد سکوت ابدی کـــــلام نـــو شلمچه مبادا روی لاله ها پا گذاریم وبلاگ گروهی موج .: شهر عشق :. نسیم قدسیان رهسپاریم با ولایت تا شهادت مهربان رنگارنگه گل نرگس...مهدی فاطمه ما و دلاوران کانون فرهنگی هنری مسجد ولی عصر (عج) کنگان پرتو پاسبان*حرم دل *شده ام شب همه شب السلام علیک یا علی بن موسی الرضا هیئت متوسلین به حضرت قاسم بن الحسن علیهما السلام ساحل نشین اشک عشق الهی: نگاه به دین با عینک محبت، اخلاق، عرفان، وحدت مسلمین عطش (وبلاگ تخصصی ماه محرم و صفر) عطش گروه اینترنتی جرقه داتکو نهِ/ دی/ هشتاد و هشت فرهنگ ولایی مهدویت @@@ استشهادی @@@ یاامام حسن مجتبی (ع)ادرکنی هرچه می خواهد دل تنگت بگو(مشاوره) زندگی گروه فرهنگی سردار خیبر دل نوشته های هدهد سرگشته .:: در کوی بی نشان ها ::. سیرت بسوی ظهور ... زورخانه باباعلی از فرش تا عرش نصیحت به مسئولین جامعه اسلامی پایگاه اطلاعاتی و کاربردی شایگان حب الحسین اجننی mansour13 فقط من برای تو وبلاگ رسمی دوستداران و منتقدان دکتراحمدی نژاد یا زهرا(س) گل پیچک شیعه مذهب برتر Shia is super relegion پایگاه اطلاع رسانی قاین نیوز دهاتی دکتر علی حاجی ستوده نای نیستان شمیم عاشق امام زمان عجل الله تعالی فرجه شریف حزب الله هم الغالبون مجمع عاشقان ثامن الائمه (ع) منتظر عشق طلاست السلام علیک یا صاحب الزمان کانون فرهنگی دستگردانیهای مقیم یزد صفاسیتی یاران ناب معجزه هزاره سوم بصیرت قاضی مالخر زمزمه های عطار برای حقیقت جویان اتحاد ملی - انسجام اسلامی ولایت مشاوره و مقالات روانشناسی اموزش . ترفند . مقاله . نرم افزار عاشقان علی و فاطمه « یا مهدی ادرکنی » فوتوبلاگ وصال شهدای غریب کجایند مردان بی ادعا؟ حسین جان (این حسین کیست که عالم همه دیوانه اوست) نـــــــــــــــــــــــــــــور خــــــــــــــــــــــــــــدا مائدة من السماء زیر آسمان خدا گفتمان مذهبی آموزش های مخصوص نظامی - نیروهای ویژه نور المهدی (عج) شهرستان ماهشهر یوسف گام آخر... درد و دل یک قدم تا پشت خاکریز یعسوب جلوه گاه دنیای آبی شیعیان اهل سنت واقعی وبلاگ خبری هیات چهارده معصوم(ع) بوئین زهرا هیئت مجازی علی جان آژیر قرمز مولای غریب ازدواج موقت وچالش ها دشت جنون نازنین فاطمه عاشقان شهادت در خط ولایت نسیم جبهه یا مهدی (عج) یه فلش کار بسیجی سایت خبری تحلیلی شیعه نیوز رنگارنگه 2 سخنان مهجور حضرت روح الله بــــــــــــــــــــــــــــاران مسیح المسایح پیام مشاور حاج منصور ارضی وبلاگهای موهن را متوقف کنید .::خادم الشهداء::. هیئت یا عباس (ع) عشاق المهدی(عج) هر که دارد هوس کرببلا بسم الله پایگاه وبلاگ نویسان حامی مقاومت اسلامی مروارید شهید حجت الاسلام والمسلمین ردانی پور خاکریز سبز السلام علیک یا اباالفضل العباس (ع) .::خاتم النبیین::. حوزه مقاومت بسیج هفت امام موسی کاظم علیه السلا جنـبش پیامـکی احـمدی نـژاد گفتمان آزاد حقیقت نیوز نغمه اذان صبح دولت عشق محب مهدی (عج) اصلاح الگوی مصرف صبح بیداری مردان بی ادعا هیئت مذهبی دانشجوئی ثامن الائمه (ع) وبلاگ شخصی دکتر کوچک زاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلام حزب فقط حزب علی... رهبر فقط سید علی خفن سرا ضد سبز یادداشتهای بی تکلف جزوات کارشناسی ارش شجره طیبه دین و زندگی سیستم عامل، طراحی گرافیک و برنامه نویسی خراباتی 15 یک دست لباس خاکی نینوا نرم افزار ایثار حامیان استاد رائفی پور و استاد عباسی و کریمی
موسیقی


ترجمه از وردپرس به پارسی بلاگ توسط تیم پارسی بلاگ