سفارش تبلیغ
تبلیغات در پارسی بلاگ
صفحه اصلی پیام‌رسان پارسی بلاگ پست الکترونیک درباره اوقات شرعی
1 2 3 4 >

87/1/27
9:26 ص

التماس انصاری به حامیان اصولگرایان: به ما رأی بدهید!

 

مجید انصاری خطاب به حامیان اصولگرایان گفت: اگر در مرحله اول فکر می‌کردید و خوف این را داشتید که اکثریت مجلس را اصلاح طلبان از آن خود می‌کردند مرحله این خوف بر طرف شد. سؤالی که من اکنون دارم این است که آیا ترجیح می‌دهید مجلس از طرح‌ها و اندیشه‌های جدید دیگری محروم باشد؟ یا ترجیح می‌دهید که با تضارب آراء حرف‌های جدیدی هم شنیده شود؟

 

به گزارش  فارس در نشست خبری اصلاح طلبان تهران که دیروز دوشنبه برگزار شد، خبرنگاری در خصوص اینکه بالاخره 10 کاندیدای اصلاح طلب حال حاضر متعلق به لیست اعتماد ملی یا ستاد ائتلاف اصلاح طلبان سؤال کرد که جلودار زاده در پاسخ گفت: ستادی که اکنون از این 10 نفر حمایت می‌کند، از همه گروه‌های اصلاح طلب هستند، حزب اعتماد ملی نیز به شورای سیاست گذاری نپیوسته است بلکه این حزب به جمع مدافعان این 10 نفر در دور دوم انتخابات مجلس هشتم پیوسته است.

 

خبرنگاری در خصوص راهکارها و برنامه‌های اصلاح طلبان برای افزایش حضور مردم در پای صندوق‌های رأی و در نتیجه بالا بردن شانس پیروزی آنها سؤال کرد که جهانگیری در پاسخ گفت: پس از انتخابات یک دوره طولانی تعطیلات داشتیم و به همین دلیل خود ما نیز کمتر توفیق یافتیم که دور همدیگر جمع شویم. ولی در جلساتی که برگزار کردیم همین سؤال مطرح شده و اولین اقدام ما نیز تشکیل همین ستاد بود که دوستان احزاب هم در این راه به ما کمک کردند.

 

جهانگیری افزود: در مرحله دوم انتخابات فرصت کافی در اختیار ما هست و کارهایی که رقیب در دور قبل انجام داد با این استناد که با آنها برخورد نشده است، ما نیز از آن شیوه‌ها بهره خواهیم گرفت. همچنین هر کاندیدا ستاد شخصی خود را راه اندازی خواهد کرد البته هر ستاد شخصی برای کل 10 نفر تبلیغ فعالیت خواهد کرد.

 

مجید انصاری در بخشی از این نشست خطاب به حامیان اصلاح طلب که در انتخابات شرکت نکردند، گفت: آیا شرکت نکردن به نفع خود یا کشورتان بوده است. با هر محاسبه عقلانی نسبت به کشور اصلاحات و غیره مشارکت در انتخابات صحیح ترین گزینه است. کاهش شرکت در انتخابات صیانت از آرا را نیز با مشکل مواجه می‌کند.

 

وی در ادامه خطاب به حامیان اصولگرایان نیز گفت: اگر در مرحله اول فکر می‌کردید و خوف این را داشتید که اکثریت مجلس را اصلاح طلبان از آن خود می‌کردند مرحله این خوف بر طرف شد. سؤالی که من اکنون دارم این است که آیا ترجیح می‌دهید مجلس از طرح‌ها و اندیشه‌های جدید دیگری محروم باشد؟ یا ترجیح می‌دهید که با تضارب آراء حرف‌های جدیدی هم شنیده شود؟ آیا خرد جمعی بیشتر به نفع کشور خواهد بود یا دانش یک جمع محدود؟

 

انصاری در ادامه افزود: اصلاح طلبان برنامه‌ای مدون شده و عملیاتی برای رفع مشکلات اقتصادی، مدیریتی و رفع تهدیدات فزاینده خارجی دارند و در صورت ورود به مجلس این برنامه‌ها را می‌توانیم ارائه دهیم و چون این برنامه‌ها کارشناسی شده است تردید ندارم بسیاری از نمایندگان اصولگرا نیز به آنها رأی خواهند داد. لذا درخواست می‌کنیم که اصولگرایان نیز به ما رأی دهند، از رسانه‌ها نیز می‌خواهم که این جمله آخرین سخنرانی من را نیز منعکس کنند.

//////////////////////////////

خداوکیلی این جماعت خیلی رو دارند! جناب انصاری ما طرح ها و برنامه های کارشناسی شده شما را در زمان مجلس ششم و دولت هفتم و هشتم دیدیم. هنوز ملت با برنامه چهارم توسعه شما دست و پنجه نرم می کنند. شما تنها در یک مسئله می توانید تردید نداشته باشید و آن هم اینکه ملت دیگر اشتباه نکرده و به شما امتحان پس داده ها اعتماد نخواهند کرد. بگذارید این ملت نفس بکشند و طعم خدمتگذاری اصولگراها و خادمان ملت را بچشند.

بابا دیگه چطوری بگیم ما شما را قبول نداریم؟؟؟!!


  

87/1/27
7:47 ص

اللهم عجل لولیک الفرج و النصر

 

ولادت با سعادت یازدهمین اختر تابناک آسمان  امامت و ولایت

حضرت امام حسن عسگری را

به ساحت مقدس فرزند برومندشان

منجی عالم بشریت مولانا صاحب الزمان

امام مهدی (عج)

و نایب برحقشان امام خامنه ای و شیعیان جهان تبریک عرض می کنم


  

87/1/27
7:36 ص

اقدام عجیب روزنامه صدای عدالت برای حمله به دولت:
تمام انتقادات مخالفان دولت از این جنس است؟

 

 

 

نقد یک روزنامه مخالف دولت به مصاحبه انجام نشده رئیس جمهور، تعجب محافل سیاسی- رسانه ای را برانگیخته و این پرسش را مطرح کرده است که آیا تمام انتقادات مخالفان دولت از این جنس و با چشمان کاملاً بسته است؟

 

به گزارش رجانیوز، روزنامه صدای عدالت در شماره روز دوشنبه 26/1/87 سخن روز خود را با عنوان "رئیس جمهور، رسانه و 6 سؤال اساسی" به نقد مصاحبه انجام نشده رئیس جمهور اختصاص داد!

 

بنا بر این گزارش، صدای عدالت با بیان اینکه "محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهوری اسلامی ایران، دیشب(شنبه) از طریق رسانه ملی با بینندگان و شنوندگان "گفتگو" کرد"، به شیوه گفتگوی تلویزیونی رئیس جمهور با مردم حمله و 6 سؤال درباره عملکرد اقتصادی دولت مطرح کرد.

 

این اتفاق عجیب در حالی در این روزنامه رخ می دهد که رئیس جمهور اساساً یکشنبه شب گفتگوی تلویزیونی با مردم نداشته و این گفتگو احتمالاً در شبهای آینده انجام خواهد شد.

 

با این حال، انتقاد از محورهای یک گفتگوی انجام نشده! توسط روزنامه مخالف دولت، اتهام چشم بستن مخالفین بر عملکرد دولت و ایراد انتقادات کلیشه ای و آماده شده بدون توجه به واقعیتها را تأیید می کند.

 

همچنین احتمال اشتباه در حروفچینی نیز که احتمالاً از سوی این روزنامه به منظور توجیه این اقدام اعلام خواهد شد، پیشاپیش پذیرفتنی نیست چراکه نویسنده سرمقاله این روزنامه در 2 قسمت از مطلع نوشته خود از قید "دیشب" و فعل ماضی "گفتگو کرد"، استفاده کرده است.

 

سایت روزنامه صدای عدالت بدون هیچ توضیحی، پاراگراف اول این نوشته را به صورت زیر تغییر داده است: «محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهوری اسلامی ایران، امشب از طریق رسانه ملی با بینندگان و شنوندگان "گفتگو" خواهد‌ کرد.»

 

این در حالیست که برای امشب نیز خبری مبنی بر گفتگوی تلویزیونی رئیس جمهور اعلام و تأیید نشده است.

 


  

87/1/27
7:35 ص

پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب در پی حادثه انفجاری در کانون رهپویان وصال شیراز

 

بسم‌الله الرحمن الرحیم

حادثه غم انگیز و تأسف‌بار در کانون رهپویان وصال که به پرواز شهادت‌گونه‌ی جمعی از شیفتگان وصال دوست و زخمی شدن جمعی بیشتر انجامید، این جانب را مصیبت‌زده کرد. تسلای من به عزاداران این حادثه تلخ و نیز به آسیب‌دیدگان وعده پاداش الهی به صابران است که فرمود: اولئک علیهم صلوات من ربهم و رحمة.

از خداوند متعال صبر و سکینه برای دل‌های مصیبت‌ دیده، رحمت و غفران برای عزیزان درگذشته و شفای عاجل برای مجروحان مسألت می‌کنم و از مسئولان می‌خواهم که وظایف خود در پیگیری این حادثه را با اتقان و سرعت لازم انجام دهند.

والسلام علی عبادالله الصالحین
سید علی خامنه‌ای
26/
فروردین/1387

 

 

ابراز تأثر رئیس‌جمهور از وقوع حادثه حسینیه سیدالشهداء(ع) شیراز

 

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون

 

وقوع حادثه تأسف بار در حسینیه سیدالشهداء(ع) شیراز، محل اجتماع معنوی و حماسی جوانان متدین و انقلابی فعال در کانون رهپویان وصال که اینجانب با حضور خاطره انگیز خود در این محل، مراتب معرفت و اخلاص و صفای باطن آن عزیزان را از نزدیک شاهد بودم، موجب تاثر و تألم اینجانب گردید.

 

اینجانب به خانواده های محترم جان باختگان این حادثه دلخراش و مردم شریف شیراز تسلیت می گویم و شفای عاجل و کامل مجروحان را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

 

امیدوارم با کشف علت یا عوامل بروز حادثه که در دست اقدام است از تکرار چنین وقایع تلخ و خسارت بار جلوگیری شود.

 


  

87/1/26
8:2 ص

جزئیات جدید از انفجار حسینیه سیدالشهداء(ع) شیراز

 

عضو هیئت مدیره کانون فرهنگی رهپویان وصال و شاهد عینی انفجار در حسینیه سیدالشهداء (ع) جزئیات بیشتری از نحوه انفجار و شهادت جمعی از شرکت کنندگان در مراسم هیئت هفتگی این کانون را بیان کرد.

 

سید اسماعیل سجادی در گفتگو با رجانیوز تصریح کرد: بمبی در قسمت انتهای حسینیه کار گذاشته شده بود که اوایل سینه زنی منفجر شد. شدت انفجار به حدی بود که آتش بسیار شدیدی به اندازه یک آپارتمان پنج طبقه شعله کشید که شعله های آن سقف و دربهای اطراف حسینیه را پر کرد و موج این انفجار به حدی بود که برخی اشیای حسینیه را تا شعاع 200 متری پرتاب کرد.

 

وی در واکنش به گمانه زنی هایی که علت این انفجار را ترکیدن کپسول گاز عنوان می کنند، گفت: ما مطلقاً کپسول گاز داخل حسینیه نداریم و گاز آنجا هم قطع است.

 

سجادی موج انفجار و سوختگی ناشی از آتش را دو عامل اصلی خسارتهای جانی و مالی وارد شده ذکر کرد و افزود: موج انفجار به حدی بود که کودکان و مردان سبک وزن را به سمت سقف پرتاب کرد به شکلی که برخی از آنها بین چارچوبهای کنار سقف گیر کرده بودند. که با بدن خون آلود آنها را از بین چارچوب پایین آوردیم.

 

سجادی ادامه داد: شدت انفجار دست و پای برخی حاضران نزدیک محل انفجار را قطع کرد و تعدادی هم در شعله های آتش سوختند و به شهادت رسیدند و برخی نیز به خاطر پرتاب اشیاء مجروح شدند.

 

وی در ادامه با بیان اینکه در طول ده سال فعالیت کانون رهپویان وصال برخی فرقه های انحرافی با این کانون اختلافات اساسی داشتند، تصریح کرد: یکی از این فرقه ها بهایی های شیراز هستند که با توجه به افشاگری کانون علیه آنها و انعکاس و انتشار دروغگویی و عوامفریبی هایشان، بارها توسط آنها تهدید شده بودیم و حتی برخی از این تهدیدات را نیز عملی کرده بودند.

 

سجادی سپس به نمونه ای از این تهدیدات و اجرای آن اشاره کرد و گفت: یکی از دختران بهایی شیراز که با گرایش به این کانون مسلمان شده بود، توسط خانواده اش بسیار مورد اذیت و آزار قرار گرفت. اما این خانم ضمن پافشاری به اعتقاد خود به خواسته خانواده اش تن نداد و به هشدارهای آنها که رسماً او را به مرگ تهدید کرده بودند اهمیتی نداد و درنهایت به شهادت رسید که وزارت خارجه هم در این باره بیانیه صادر کرد.

 

وی همچنین افزود: بهاییان از حدود 6 سال پیش به صورت مداوم کانون را تهدید به بمبگذاری می کردند. وی فرقه های دروایش و وهابیان را ازدیگر گروه هایی عنوان کرد که با کانون اختلاف داشتند و در این باره توضیح داد کانون برای افشای عقاید باطل این گروه ها بسیار تلاش می کرد و مباحث کلامی و سیاسی آنها را به نقد کشیده و بطلان آنها را اثبات می کرد.

 

سجادی در بخش دیگری از این گفتگو با رد سخنان مطرح شده مبنی بر اینکه این انفجار ناشی از مواد منفجره موجود در یادمان شهدای این حسینیه بوده، اظهار داشت: یادمان شهدا یک محفظه شیشه ای بود که سال 82 احداث شد تا خانواده های شهدا اشیای به جا مانده از شهیدان خود مانند پوتین، کتابچه، سربند، پلاک و امثال اینها را در اینجا نگهداری کنند. به غیر از این اشیا، تعدادی از ابزار به یادگار مانده از جنگ مانند پوکه فشنگ را نیز در این محفظه به عنوان یادگاری به نمایش گذاشته بودند که تمام این ابزار توسط شخص آقای انجوی نژاد (مسئول کانون رهپویان وصال) که خود در زمان جنگ تخریبچی بوده است، بازبینی و چک شده بود.

 

تصاویر یادمان شهدا پیش از انفجار

 

سجادی افزود: اگر این ابزار را باعث انفجار بدانیم لازمه اش این است که این یادمان به طور کامل از بین رفته و تخریب شود اما اینگونه نشده و تنها این یادمان جابجا شده و دلیل دیگر این است که این ابزار در صورت انفجار باید ترکش داشته باشند درحالیکه هیچ گونه ترکشی در بدن مجروحان و شهدا مشاهده نشده است.

 

لازم به ذکر است که مراسم تشییع شهدای این انفجار فردا (سه شنبه) از میدان امام حسین(ع) به سمت شاهچراغ برگزار می شود.


  

پیام رسان

+ لینک دانلود جزوه استقامت در منطقه ممنوعه

+ ویل راجر فرمانده ناو ونیسنس هواپیمای مسافربری ما رو ساقط کرد و از شیاطین متحده مدال گرفت، اصغرآقا شما کدوم ایرباس رو زدی که لیاقت جایزه گرفتن از دست شیطان را پیدا کردی؟!

+ ویل راجر فرمانده ناو ونیسنس هواپیمای مسافربری ما رو ساقط کرد و از شیاطین متحده مدال گرفت، اصغرآقا شما کدوم ایرباس رو زدی که لیاقت جایزه گرفتن از دست شیطان را پیدا کردی؟!

+ تبلیغ بورس بعد از اشغال وال استریت!

+ فدایی سید علی با نمایش چند فیلم و عکس از یوم الله 9 دی 1388 به روز شد..... منت می گذارید تشریف بیاورید به سنگر ما......

+ 30 فروردین سالروز ولادت امام خامنه ای روحی فداه بر عاشقان ولایت مبارک باد

مشخصات مدیر وبلاگ
 
مهدی[113]
 

سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ خامنه ای حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُــمْ خامنه ای


لوگوی وبلاگ
 

عناوین یادداشتهای وبلاگ
خبر مایه
بایگانی
 
لینک‌های روزانه
 
صفحه‌های دیگر
دسته بندی موضوعی
 

javahermarket

لوگوی دوستان
 
دوستان
 
بازتاب بُرنا دنیای جوانی یا اباصالح المهدی (عج) ارزش خبر ... حبل المتین ... نمازخانه بوستان بهاره سجاده ای پر از یاس وبلاگ گروهی فصل انتظار PARANDEYE 3 PA عروج شهرستان بجنورد عشق الهی حمایت مردمی دکتر احمدی نژاد سکوت ابدی کـــــلام نـــو شلمچه مبادا روی لاله ها پا گذاریم وبلاگ گروهی موج .: شهر عشق :. نسیم قدسیان رهسپاریم با ولایت تا شهادت مهربان رنگارنگه گل نرگس...مهدی فاطمه ما و دلاوران کانون فرهنگی هنری مسجد ولی عصر (عج) کنگان پرتو پاسبان*حرم دل *شده ام شب همه شب السلام علیک یا علی بن موسی الرضا هیئت متوسلین به حضرت قاسم بن الحسن علیهما السلام ساحل نشین اشک عشق الهی: نگاه به دین با عینک محبت، اخلاق، عرفان، وحدت مسلمین عطش (وبلاگ تخصصی ماه محرم و صفر) عطش گروه اینترنتی جرقه داتکو نهِ/ دی/ هشتاد و هشت فرهنگ ولایی مهدویت @@@ استشهادی @@@ یاامام حسن مجتبی (ع)ادرکنی هرچه می خواهد دل تنگت بگو(مشاوره) زندگی گروه فرهنگی سردار خیبر دل نوشته های هدهد سرگشته .:: در کوی بی نشان ها ::. سیرت بسوی ظهور ... زورخانه باباعلی از فرش تا عرش نصیحت به مسئولین جامعه اسلامی پایگاه اطلاعاتی و کاربردی شایگان حب الحسین اجننی mansour13 فقط من برای تو وبلاگ رسمی دوستداران و منتقدان دکتراحمدی نژاد یا زهرا(س) گل پیچک شیعه مذهب برتر Shia is super relegion پایگاه اطلاع رسانی قاین نیوز دهاتی دکتر علی حاجی ستوده نای نیستان شمیم عاشق امام زمان عجل الله تعالی فرجه شریف حزب الله هم الغالبون مجمع عاشقان ثامن الائمه (ع) منتظر عشق طلاست السلام علیک یا صاحب الزمان کانون فرهنگی دستگردانیهای مقیم یزد صفاسیتی یاران ناب معجزه هزاره سوم بصیرت قاضی مالخر زمزمه های عطار برای حقیقت جویان اتحاد ملی - انسجام اسلامی ولایت مشاوره و مقالات روانشناسی اموزش . ترفند . مقاله . نرم افزار عاشقان علی و فاطمه « یا مهدی ادرکنی » فوتوبلاگ وصال شهدای غریب کجایند مردان بی ادعا؟ حسین جان (این حسین کیست که عالم همه دیوانه اوست) نـــــــــــــــــــــــــــــور خــــــــــــــــــــــــــــدا مائدة من السماء زیر آسمان خدا گفتمان مذهبی آموزش های مخصوص نظامی - نیروهای ویژه نور المهدی (عج) شهرستان ماهشهر یوسف گام آخر... درد و دل یک قدم تا پشت خاکریز یعسوب جلوه گاه دنیای آبی شیعیان اهل سنت واقعی وبلاگ خبری هیات چهارده معصوم(ع) بوئین زهرا هیئت مجازی علی جان آژیر قرمز مولای غریب ازدواج موقت وچالش ها دشت جنون نازنین فاطمه عاشقان شهادت در خط ولایت نسیم جبهه یا مهدی (عج) یه فلش کار بسیجی سایت خبری تحلیلی شیعه نیوز رنگارنگه 2 سخنان مهجور حضرت روح الله بــــــــــــــــــــــــــــاران مسیح المسایح پیام مشاور حاج منصور ارضی وبلاگهای موهن را متوقف کنید .::خادم الشهداء::. هیئت یا عباس (ع) عشاق المهدی(عج) هر که دارد هوس کرببلا بسم الله پایگاه وبلاگ نویسان حامی مقاومت اسلامی مروارید شهید حجت الاسلام والمسلمین ردانی پور خاکریز سبز السلام علیک یا اباالفضل العباس (ع) .::خاتم النبیین::. حوزه مقاومت بسیج هفت امام موسی کاظم علیه السلا جنـبش پیامـکی احـمدی نـژاد گفتمان آزاد حقیقت نیوز نغمه اذان صبح دولت عشق محب مهدی (عج) اصلاح الگوی مصرف صبح بیداری مردان بی ادعا هیئت مذهبی دانشجوئی ثامن الائمه (ع) وبلاگ شخصی دکتر کوچک زاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلام حزب فقط حزب علی... رهبر فقط سید علی خفن سرا ضد سبز یادداشتهای بی تکلف جزوات کارشناسی ارش شجره طیبه دین و زندگی سیستم عامل، طراحی گرافیک و برنامه نویسی خراباتی 15 یک دست لباس خاکی نینوا نرم افزار ایثار حامیان استاد رائفی پور و استاد عباسی و کریمی
موسیقی


ترجمه از وردپرس به پارسی بلاگ توسط تیم پارسی بلاگ