سفارش تبلیغ
تبلیغات در پارسی بلاگ
صفحه اصلی پیام‌رسان پارسی بلاگ پست الکترونیک درباره اوقات شرعی
1 2 3 4 >

86/5/25
7:0 ع

سوم شعبان المعظم روز ولادت

حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام

و روز پاسدار

 بر بقیه الله الاعظم (عج) و فرمانده معظم

کل قوا امام خامنه‌ای (مدظله العالی) و  سپاهیان اسلام مبارک

 

چهارم شعبان ولادت علمدار کربلا

حضرت اباالفضل العباس (س)

بر بزرگ جانباز انقلاب اسلامی

 امام خامنه‌ای(مدظله العالی)

و جانبازان سرافراز انقلاب و فداییان ولایت مبارک.

 

                         

 

پنجم شعبان سالروز ولادت سید العارفین و الساجدین

 حضرت علی بن الحسین علیه السلام

 بر شیعیان مبارک

 


  

86/5/25
7:0 ع

اگر سپاه نبود کشور هم نبود.

بسم الله الرحمن الرحیم

روز مبارک سوم شعبان المعظم را که روز طلیعه پاسدار و پاسداری از مکتب مترقی اسلام است به عموم هم میهنان و بخصوص پاسداران انقلاب اسلامی تبریک عرض و بحق باید این روز معظّم را روز پاسدار بنامیم. روز ولادت با سعادت بزرگ پاسدار قرآن کریم و اسلام عزیز است، پاسداری که هرچه داشت، در راه هدف اهدا کرد و اسلام عزیز را از پرتگاه انحراف رژیم طاغوت بنی امیه نجات داد... اگر فداکاری پاسداران عظیم الشأن اسلام و شهادت جوانمردانۀ پاسداران و اصحاب فداکار او نبود، اسلام در خفقان بنی امیّه و رژیم ظالمانۀ آن وارونه معرفی می‌شد و زحمات نبی اکرم (ص) و اصحاب فداکارش به هدر می‌رفت.

هان ای پاسداران عصر حاضر و انقلاب اسلامی! به امام امت و پاسداران قرآن کریم و اسلام عزیز اقتدا نموده، حقّ پاسداری از انقلاب اسلامی را به خوبی ادا کنید و از این منصب بزرگ که منصب انبیای عظام و اولیای خداوند تعالی است به خوبی حفاظت کنید...

صحیفه امام، ج8 ، ص305 ، مورخ 6/4/1358

 

ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی حاج سید علی حسینی خامنه‌ای (مدظله العالی):

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که مولود مبارک انقلاب اسلامی است، در همۀ جهان پس از صدر اسلام، پدیدۀ بی سابقه‌ای است. این پدیده در حقیقت مظهر عینی و مجسمی است برای شعارهای انقلاب اسلامی، شعار ایستادگی در مقابل همۀ قدرتهای بزرگ با سلاح اتکال به خدا، شعار غلبه خون بر شمشیر و شعار حرکت برای نجات مستضعفان، و از همین روست که سلطه‌های بزرگ در سراسر جهان با چشم انزجار و نفرت، بدین پدیدۀ الهی می‌نگرند چنان که به انقلاب اسلامی.

پیام به مناسبت روز پاسدار، خرداد 1361 ، پیام انقلاب، شماره 44


  

86/5/25
1:0 ص

صلی الله علیک یا اباعبدالله

عالم ذر! روز الست! صبح آفرینش!

گویند: صبح آفرینش، همانا روز ازل است که ابتدا ندارد، در واقع صبح آفرینش همان صبح مبارکی است که خداوند تبارک و تعالی به آدمی عزت بخشید و از روح ملکوتی خود به مشتی خاک و به موجودی ضعیف جان هدیه کرد تا او را بیازماید، در همین رابطه قرآن کریم از آن چنین یاد می‌کند:

«وَهُوَ الَّذِی جَعَلَکُمْ خَلاَئِفَ الأَرْضِ وَرَفَعَ بَعْضَکُمْ فَوْقَ بَعْضٍ دَرَجَاتٍ لِّیَبْلُوَکُمْ فِی مَا آتَاکُمْ إِنَّ رَبَّکَ سَرِیعُ الْعِقَابِ وَإِنَّهُ لَغَفُورٌ رَّحِیمٌ » (انعام/165)

«او خدایی است که شما را جانشین گذشتگان اهل زمین مقرر داشت و رتبه بعضی را از بعضی بالاتر قرار داد تا شما را در این تفاوت رتبه‌ها بیازماید که همانا خدا زود کیفر و بسیار بخشنده و مهربان است».

همچنین خداوند در آیه فوق به روح ملکوتی انسان اشاره کرده و می‌فرماید:

«فَاِذا سَوَّیْتُهُ وَ نَفَخْتُ فِیهِ مِن رُّوحِی فَقَعُوا لَهُ ساجِدِینَ»

«پس چون آن عنصر را معتدل بیارایم و در آن از روح خویش بدمم همه (از جهت حرمت و عظمت آن روح الهی) بر او سجده کنید».

در همین رابطه پیامبر گرامی اسلام ، به پسر عم خود حضرت علی بن ابی طالب علیه السلام چنین فرمودند:

ای علی! خداوند قبل از هر چیز ارواح ما را آفرید و ما را به توحید و تمجید خود گویا ساخت و اگر ما نبودیم آدم و حوا، بهشت و دوزخ، آسمان و زمین را نمی‌آفرید.

مرا آفرید و بر همۀ پیامبران برتری بخشید و بعد از من برتری از آنِ تو و امامان بعد از توست.

خداوند سپس فرشتگان را آفرید، آنان چون ارواح ما را یک نور مشاهده کردند امور ما را عظیم شمردند؛ پس ما تسبیح گفتیم تا فرشتگان بدانند که ما هم مخلوق هستیم و آفریدگار از صفات ما منزه است. از تسبیح ما، ملائکه نیز تسبیح گفتند.

گفتیم:‌خدایی جز الله نیست؛ گفتیم: خدا بزرگتر از آن است که درک شود و موقعیت او عظیم است؛ ما بندۀ او هستیم و او خدای ماست.

پس هنگامی که فرشتگان قدرت ما را دیدند، گفتیم «لا حول و لا قوة الا بالله العلی العظیم»

بدین ترتیب فرشتگان به وسیلۀ ما به معرفت، تسبیح، تهلیل و تمجید خداوند متعال راهنمایی شدند، آنگاه خداوند آدم را آفرید و ما را در صُلب او سپرد و به فرشتگان دستور فرمود تا به خاطر تعظیم و احترام ما که در صلب آدم بودیم برای او سجده کنند، سپس خداوند بندگان خود را که باید از ابتدای زمان تا روز قیامت به دنیا می‌آمدند در عالم ذر(عالم ارواح) جمع کرد تا از آنان عهد و پیمان بگیرد تا در روز قیامت نگویند ما از این امور غافل بودیم و در این مورد اطلاعی نداشتیم، در واقع پیمان الستی که خداوند در قرآن بیان فرموده است از آیه فوق استفاده می‌شود:

«وَ اِذْ اخَذَ رَبُّکَ مِنْ بَنی ادَمَ مِنْ ظُهُورِهِم ذُرِّیَّتَهُمْ وَ أَشْهَدَ هُمْ عَلی أَنْفُسَهُمْ اَلَسْتُ بِرَبِکُمْ؟ قالوُا بَلی شَهِدنا أَنْ تَقُولُوا یَوْمَ الْقِیأَمَةِ اِنّا کُنّا عَنْ هذا غافِلِینَ»(اعراف/171)

«(ای رسول ما!) و به یاد آر (و مردم را یادآوری کن) هنگامی که خدای تو از پشت فرزندان آدم، ذریۀ آنان را برگرفت و ایشان را بر خود گواه ساخت: آیا من پروردگار شما نیستم؟ همه گفتند: بلی! ما به خدایی تو گواهی دهیم. (خداوند) چرا چنین کرد؟ برای این که (آدمیان) در روز رستاخیز نگویند ما از این (واقعۀ قیامت یا معرفت و یکتایی خدا) غافل (بی‌خبر)‌ بودیم».

مرویست: ندای جانفزای پروردگار عالمیان به گونه‌ای در عالم الست خطاب به جمیع افراد بنی آدم بلند شد که همۀ مخلوقات شنیدند، در همان روزی که حق تعالی فرمودند:

«...أَلَسْتُ بِرَبِکُم»

«... آیا من خدای شما نیستم؟».

جمیع مخلوقات خطاب به خداوند گفتند:

«... بلی شَهِدنا»

«... بله تو خدای ما هستی و ما به خدایی تو شهادت می‌دهیم».

بار دیگر صدای خالق هستی بلند شد.

«الیس محمد نبیکم»؟

«آیا محمد! پیامبر شما نیست؟»

بعضی در پاسخ اقرار کردند، برخی سکوت نموده و هیچ جواب ندادند.

خداوند در مرتبه سوم فرمود:

الیس علی بامیرکم

ای کسانی که به خدا و رسول ایمان آوردید) آیا علی خلیفه و جانشین محمد نیست؟

بسیاری از آنان که اقرار به توحید و نبوت کرده بودند، ساکت شده و جواب ندادند، به همین دلیل حق تعالی از پیامبران و آن دسته از افراد و امت‌های ایشان که اعتراف کردند علی امیرمؤمنان است و اولاد او حجت‌های خداوند هستند، از همه نوشته گرفت.

چنان که در قرآن می‌خوانیم:

«وَاِذ اَخَذْنا مِنَ النَّبِیینَ مِیثاقَهُم وَ مِنکَ وَ مِنْ نُّوح وَ اِبراهِیمَ وَ مُوسی وَ عیسیَ ابْنِ مَرْیَمَ وَ اَخَذنا مِنْهُمْ میثاقاً غَلِیظاً»(احزاب/7)

«یاد آر آنگاه که ما از پیامبران پیمان گرفتیم، هم از تو و هم پیش از تو؛ از نوح، ابراهیم، موسی و عیسی بن مریم؛ پیمانی سخت که باید با هر زحمت و مشقت است تبلیغ رسالت کنند»

آری خداوند متعال در عالم الست، بر یگانگی خود، نبوت حضرت محمد، ولایت حضرت علی و یازده فرزند آن بزرگوار اقرار گرفته و به آنانی که به نبوت حضرت محمد و ولایت حضرت علی و فرزندان ایشان اعتراف داشتند تأکید فرمودند که بر محبت و اطاعت این دودمان پاک استوار مانده و آنان را اولی به نفس خویش بدانند.

در همین رابطه پروردگار عالمیان خطاب به فرشتگان فرمودند:

عهد و پیمان بندگانم را بنویسید که (محمد و علی را پذیرفتند) و آن عهدنامه را به حجر بسپارید که او ملکی از ملایک است؛ گویند: حَجَر فرشته‌ای است که بیعت کنندگان را می‌بیند و می‌شناسد؛ لذا حاجیان در ایام حج با لمس کردن و بوسیدن آن سنگ مقدس، تجدید عهد و پیمان می‌کنند و می‌گویند: ای فرشته! شاهد باش ما از محبان و دوستان علی و اولادش هستیم و نقض عهد و پیمان نکرده‌ایم.

بحار الانوار، ج99، ص224.

 

مرویست: حق تعالی در آن روز از خلایق عهد و پیمان گرفت و فرمود:

من بندگانم را از نور و ظلمت خلق کرده‌ام؛ نور اقتضای طاعت می‌کند و ظلمت اقتضای معصیت؛ لازمۀ اطاعت و بندگی آن است که صاحبش را به بهشت بریم و لازمۀ معصیت و نافرمانی آن است که فاعلش را عتاب و عقاب کنیم و به آتش دوزخ عذاب نماییم.

پس ندای خداوند مهربان به خلق اولین و آخرین از پیامبران، اوصیا، ملایکه، جن، انس، وحوش، طیور و غیره رسید که ای مخلوقات! بدانید و آگاه باشید، ما امتی بهتر از امت پیامبر آخرالزمان خلق نکرده‌ایم؛ این امت، امت رحم شده هستند و چون معصیت ما را به جای آورند مستحق عذاب جهنم خواهند شد، آیا در میان خلایق کسی هست که ایشان را شفاعت کند؟

بار دیگر خدای سبحان فرمودند:

فَهَل مِنکُم مَن یَشتَری الذنوب وَالمَعاصی التی تصدر من الناس

آیا در میان شما کسی هست که مشتری شود گناهان را بخرد؟

آیا کسی هست که معصیت کاران را از جهنم نجات بدهد و روز قیامت علم شفاعت بر افرازد و نگذارد مجرمی به آتش جحیم بگدازد؟

حق تعالی این کلام را تا سه مرتبه اعاده کرده و بیان فرمود:

مرویست: در این لحظۀ مبارک سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام قد علم کرده و عرض کردند:

«پروردگارا! من گناهان امت جدم را می‌خرم».

خداوند فرمود:

«ای حسین! ایشان را به چه چیزی می‌خری و شفاعت می‌کنی و از آتش جهنم آزاد می‌گردانی؟

آن حضرت عرض کرد:

«به قیمت گران می‌خرم مال که قابل نیست اسم ببرم بلکه گناهان (امت جدم را) در عوض سر و جان می‌خرم».

سپس آن حضرت فرمود:

پروردگارا! به هر چیز که نزد تو عزیز است».

ندا آمد:

ای حسین! هیچ چیز عزیزتر از جان نیست.

اگر راضی می‌شوی که آن را فدا نمایی ما هم ایشان را به تو بخشیدیم.

در این لحظه خداوند در مقام سؤال فرمودند:

گناهانی که از جوانان امت جدت صادر می‌شود به چه می‌خری؟

حضرت عرض کرد:

به کشته شدن جوانان و فرزندانم می‌خرم».

ای پروردگار! به کشته شدن اطفال کوچکم با لب تشنه.

آری! جوانان خود از برادران و برادرزادگان و دستهای بریدۀ برادرم عباس را می‌دهم، علی اکبر جوان که بدنش را با نیزه و شمشیر قطعه قطعه کنند، حلقوم طفل شیر خوار علی اصغر را که حرمله نشان تیر کند.

سپس خداوند فرمود:

ای حسین! گناهان زنان امت جدت را به چه می‌خری؟

آن حضرت عرض کرد:

به اسیری زنان و دخترانم می‌خرم.

به اسیری خواهرم زینب و کلثوم راضی می‌شوم؛ سکینه نازدانه را شتر سوار کنند و فاطمۀ عزیزم را نام کنیزی بر سرش بگذارند.

خداوند فرمود:

بس است ما هم قبول معامله کردیم

آنگاه خداوند خطاب به ملایکه فرمود:

ای ملایکه! شما همه بر این معامله شاهد باشید.

مرویست: زمان سپری شد و بعد از چهارده هزار سال که از خلقت چهارده گوهر آفرینش می‌گذشت، زندگی بر روی کرۀ زمین آغاز گشت و حضرت آدم علیه السلام به اذن خداوند و به عنوان اولین مخلوق و نخستین پیامبر حیات خود را پی گرفت تا پیام الهی را به فرزندان خود ابلاغ کند و این چنین روزگار درازی پشت سر گذاشته شد و پیامبران یکی پس از دیگری به اذن پروردگار و برای انجام رسالت قدم به عرصۀ وجود نهادند و بندگان خدا را به انجام اعمال شایسته و رسیدن به فلاح و رستگاری دعوت کردند، بندگان خدا نیز عده‌ای در سایۀ انجام طاعات و اعمال نیک کسب آبرو کرده و عده‌ای هم بر اثر شقاق، نفاق و اختلاف عقیده رسوا شده و به عذاب خداوند دچار شدند، تا دوران و حیات پر میمنت حضرت محمد بن عبدالله به عنوان خاتم الانبیا فرا رسید و نهضت آسمانی آن بزرگوار برای نجات بشر در روی کرۀ خاکی آغاز گشت.

نقل شده: در طول رسالت آن بزرگوار، اخباری از جانب خداوند برای آن حضرت ابلاغ شد از جمله یکی از آن خبرها مربوط به تولد حضرت حسین علیه السلام بود مبنی بر این که: ای رسول خدا! دومین نوه‌ات در ازای شهادتی جان سوز به مقامی والا دست خواهد یافت تا قدرت شفاعت از آنِ ایشان گردد، در همین رابطه اخبار فوق در مورد تولد آن سرور روایاتی نقل شده است که می‌خوانیم:

ادامه دارد....


  

86/5/23
3:0 ع

     

قبلۀ من کربُبلایت حسین

                       چه می‌شود شوم فدایت حسین

 

 

 

خداوند متعال می‌فرماید:

سلام بر حسین، و سلام بر فرزندش علی، و بر همۀ فرزندان، و یاران او؛

او را به شهادت گرامی داشته و سعادت و نیکبختی را فرجام او ساخته‌ام، او برترین شهید راه من است.

پیامبر اعظم صل الله علیه و آله وسلّم

خوشا بر تو! ای زینت آسمان ها و زمین.

حسین نور چشم من، گل خوشبوی من و میوه قلب من است.

امیرالمؤمنین علی علیه السلام

کام کودکانتان را با تربت حسین بردارید؛ زیرا باعث ایمنی و سلامتی آنان می‌گردد.

 

فاطمه زهرا سلام الله علیها به نقل از پدر بزرگوارش فرمود:

فرزند، گل زندگی است و حسن و حسین گلهای خوشبوی زندگی منند.

امام حسن مجتبی علیه السلام خطاب به سیدالشهداء علیه السلام

لا یَومَ کَیَومِکَ یا اَباعَبْدِالله!

ای اباعبدالله! هیچ روزی مانند روز تو نیست؛

         

امام حسین علیه السلام

 مَرحَباً بالقَتْلِ فی سَبیل الله!‌  "ای خوشا شهادت در راه خدا!"

امام علی بن الحسین علیه السلام

کسی که مزار حسین علیه السلام را زیارت کند، و حق او را بشناسد، گناهان گذشته و اخیر او آمرزیده است.

امام محمد باقر علیه السلام

اگر مردم فضلت زیارت قبر امام حسین علیه السلام را می‌دانستند از شوق می‌مردند و از حسرت بندهای دلشان می‌گسست.

شیعیان ما را به زیارت مزار حسین علیه السلام فرا بخوانید، زیرا این زیارت بر هر مؤمنی واجب است.

امام صادق علیه السلام

زیارت قبر حسین علیه السلام از برترین اعمال است.

امام علی بن موسی الرضا علیه السلام

کسی که مزار اباعبدالله علیه السلام را در کنار رود فرات زیارت کند، گویی خدای را بر فراز عرش او زیارت کرده است.

هر گاه خواستی بر اندوهی بگریی، بر حسین بن علی بن ابیطالب علیه السلام گریه کن.

امام جوادالائمه علیه السلام

خداوند فرشته‌ای را فرمان داد که به کشندگان حسین علیه السلام بگوید: ای گروه ستم پیشه! ... هرگز خدای شما را به روزه داری و درک عید فطر توفیق ندهد!

امام هادی علیه السلام

خدای را منازلی است که دوست دارد در آن پرستش شود، و حرم حسین علیه السلام یکی از آن منازل است.

امام حسن عسگری علیه السلام

گواهی می‌دهم که تو و پیشوایان از نسل تو کلمه پارسایی و درگاه هدایت و دستاویز استوار خدایید.

بقیة الله الاعظم (عج)

هر مؤمنی که مصیبت جدّ شهید مرا به یاد آورد، آنگاه برای تعجیل فرج و استواری امر من دعا کند، من نیز برای او دعا می‌کنم.

اگر روزگاران به تأخیرم افکند و دست تقدیر مرا از یاری تو بازداشت، اینک هر بامداد و شامگاه در سوگ تو زاری می‌کنم و به جای اشک بر تو خون می‌گریم.

راستی که فرشتگان آسمان‌ها از شکیبایی تو به شگفت آمدند!


  

86/5/22
1:0 ص

سلام بر همه دوستان عزیز. ایام، ایام جشن و شادی است روز قبل که عید بزرگ مبعث بود و چند روز دیگر هم سه عید ولادت در پیش داریم و بعد از آن هم میلاد منجی عالم بشریت و خلاصه ایام عشق است و صفا!. از همگی التماس دعا دارم. مارو هم دعا کنید و دعا برای فرج آقا فراموش نشه.

اللهم عجل لولیک الفرج و النصر.

این چند تا تصویر را ببینید و کمی بخندید! اگه تکراریه براتون شرمنده.

یا علی.....

              

 

                              

 

 

                          

 

                     

 

                           


  

پیام رسان

+ لینک دانلود جزوه استقامت در منطقه ممنوعه

+ ویل راجر فرمانده ناو ونیسنس هواپیمای مسافربری ما رو ساقط کرد و از شیاطین متحده مدال گرفت، اصغرآقا شما کدوم ایرباس رو زدی که لیاقت جایزه گرفتن از دست شیطان را پیدا کردی؟!

+ ویل راجر فرمانده ناو ونیسنس هواپیمای مسافربری ما رو ساقط کرد و از شیاطین متحده مدال گرفت، اصغرآقا شما کدوم ایرباس رو زدی که لیاقت جایزه گرفتن از دست شیطان را پیدا کردی؟!

+ تبلیغ بورس بعد از اشغال وال استریت!

+ فدایی سید علی با نمایش چند فیلم و عکس از یوم الله 9 دی 1388 به روز شد..... منت می گذارید تشریف بیاورید به سنگر ما......

+ 30 فروردین سالروز ولادت امام خامنه ای روحی فداه بر عاشقان ولایت مبارک باد

مشخصات مدیر وبلاگ
 
مهدی[113]
 

سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ خامنه ای حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُــمْ خامنه ای


لوگوی وبلاگ
 

عناوین یادداشتهای وبلاگ
خبر مایه
بایگانی
 
لینک‌های روزانه
 
صفحه‌های دیگر
دسته بندی موضوعی
 

javahermarket

لوگوی دوستان
 
دوستان
 
بازتاب بُرنا دنیای جوانی یا اباصالح المهدی (عج) ارزش خبر ... حبل المتین ... نمازخانه بوستان بهاره سجاده ای پر از یاس وبلاگ گروهی فصل انتظار PARANDEYE 3 PA عروج شهرستان بجنورد عشق الهی حمایت مردمی دکتر احمدی نژاد سکوت ابدی کـــــلام نـــو شلمچه مبادا روی لاله ها پا گذاریم وبلاگ گروهی موج .: شهر عشق :. نسیم قدسیان رهسپاریم با ولایت تا شهادت مهربان رنگارنگه گل نرگس...مهدی فاطمه ما و دلاوران کانون فرهنگی هنری مسجد ولی عصر (عج) کنگان پرتو پاسبان*حرم دل *شده ام شب همه شب السلام علیک یا علی بن موسی الرضا هیئت متوسلین به حضرت قاسم بن الحسن علیهما السلام ساحل نشین اشک عشق الهی: نگاه به دین با عینک محبت، اخلاق، عرفان، وحدت مسلمین عطش (وبلاگ تخصصی ماه محرم و صفر) عطش گروه اینترنتی جرقه داتکو نهِ/ دی/ هشتاد و هشت فرهنگ ولایی مهدویت @@@ استشهادی @@@ یاامام حسن مجتبی (ع)ادرکنی هرچه می خواهد دل تنگت بگو(مشاوره) زندگی گروه فرهنگی سردار خیبر دل نوشته های هدهد سرگشته .:: در کوی بی نشان ها ::. سیرت بسوی ظهور ... زورخانه باباعلی از فرش تا عرش نصیحت به مسئولین جامعه اسلامی پایگاه اطلاعاتی و کاربردی شایگان حب الحسین اجننی mansour13 فقط من برای تو وبلاگ رسمی دوستداران و منتقدان دکتراحمدی نژاد یا زهرا(س) گل پیچک شیعه مذهب برتر Shia is super relegion پایگاه اطلاع رسانی قاین نیوز دهاتی دکتر علی حاجی ستوده نای نیستان شمیم عاشق امام زمان عجل الله تعالی فرجه شریف حزب الله هم الغالبون مجمع عاشقان ثامن الائمه (ع) منتظر عشق طلاست السلام علیک یا صاحب الزمان کانون فرهنگی دستگردانیهای مقیم یزد صفاسیتی یاران ناب معجزه هزاره سوم بصیرت قاضی مالخر زمزمه های عطار برای حقیقت جویان اتحاد ملی - انسجام اسلامی ولایت مشاوره و مقالات روانشناسی اموزش . ترفند . مقاله . نرم افزار عاشقان علی و فاطمه « یا مهدی ادرکنی » فوتوبلاگ وصال شهدای غریب کجایند مردان بی ادعا؟ حسین جان (این حسین کیست که عالم همه دیوانه اوست) نـــــــــــــــــــــــــــــور خــــــــــــــــــــــــــــدا مائدة من السماء زیر آسمان خدا گفتمان مذهبی آموزش های مخصوص نظامی - نیروهای ویژه نور المهدی (عج) شهرستان ماهشهر یوسف گام آخر... درد و دل یک قدم تا پشت خاکریز یعسوب جلوه گاه دنیای آبی شیعیان اهل سنت واقعی وبلاگ خبری هیات چهارده معصوم(ع) بوئین زهرا هیئت مجازی علی جان آژیر قرمز مولای غریب ازدواج موقت وچالش ها دشت جنون نازنین فاطمه عاشقان شهادت در خط ولایت نسیم جبهه یا مهدی (عج) یه فلش کار بسیجی سایت خبری تحلیلی شیعه نیوز رنگارنگه 2 سخنان مهجور حضرت روح الله بــــــــــــــــــــــــــــاران مسیح المسایح پیام مشاور حاج منصور ارضی وبلاگهای موهن را متوقف کنید .::خادم الشهداء::. هیئت یا عباس (ع) عشاق المهدی(عج) هر که دارد هوس کرببلا بسم الله پایگاه وبلاگ نویسان حامی مقاومت اسلامی مروارید شهید حجت الاسلام والمسلمین ردانی پور خاکریز سبز السلام علیک یا اباالفضل العباس (ع) .::خاتم النبیین::. حوزه مقاومت بسیج هفت امام موسی کاظم علیه السلا جنـبش پیامـکی احـمدی نـژاد گفتمان آزاد حقیقت نیوز نغمه اذان صبح دولت عشق محب مهدی (عج) اصلاح الگوی مصرف صبح بیداری مردان بی ادعا هیئت مذهبی دانشجوئی ثامن الائمه (ع) وبلاگ شخصی دکتر کوچک زاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلام حزب فقط حزب علی... رهبر فقط سید علی خفن سرا ضد سبز یادداشتهای بی تکلف جزوات کارشناسی ارش شجره طیبه دین و زندگی سیستم عامل، طراحی گرافیک و برنامه نویسی خراباتی 15 یک دست لباس خاکی نینوا نرم افزار ایثار حامیان استاد رائفی پور و استاد عباسی و کریمی
موسیقی


ترجمه از وردپرس به پارسی بلاگ توسط تیم پارسی بلاگ